[AKTUALIZACJA] Wejściówki na Krajowe Eliminacje rozdane!

UPDATE: Telewizja Polska rozdała już wszystkie dostępne wejściówki – tym samym konkurs na Facebooku został zakończony! 

Polskie preselekcje do Eurowizji 2017 już coraz bliżej! Do 10 lutego przyjmowane będą ostatnie zgłoszenia, a najpewniej już w weekend na stronie eurowizja.tvp.pl opublikowana zostanie lista finalistów. Sam finał odbędzie się już 18 lutego o 20:30 w TVP1 i TV Polonia, poza konkursowymi emocjami czekają nas także występy zaproszonych gwiazd! Będzie Doda z zespołem Virgin, będzie nasza reprezentantka z Eurowizji Junior 2016 na Malcie – Olivia Wieczorek oraz będzie też Michał Szpak, laureat 8. miejsca w finale Eurowizji 2016 w Sztokholmie. Były reprezentant zdołał zmienić swoje plany koncertowe by móc wystąpić dla fanów konkursu w TVP. Wokalista wykona eurowizyjne „Colour of your life” oraz „Jesteś bohaterem”. Portal Party.pl zapytał czytelników, czy Michał Szpak powinien ponownie reprezentować Polskę podczas Eurowizji. 80% głosujących uważa, że tak, bo na pewno teraz by wygrał.

Telewizja Polska rozpoczyna rozdawanie wejściówek na Krajowe Eliminacje! Oto co należy zrobić, by polskie preselekcje obejrzeć na żywo wprost spod sceny!

  1. Odwiedzić fanpage Eurowizja TVP na Facebooku i oczywiście zalajkować, jeśli się tego jeszcze nie zrobiło!
  2. W komentarzu pod postem dotyczącym wejściówek należy podać link YouTube to swojej ulubionej ZAGRANICZNEJ piosenki eurowizyjnej wraz z krótkim uzasadnieniem, dlaczego akurat ten utwór jest Twoim numerem jeden!
  3. Dodatkowo zachęcamy do oznaczenia w komentarzu swoich znajomych, którzy być może jeszcze nie znają fanpage Eurowizja TVP! W ten sposób przyczynić się można do promocji swojego ulubionego konkursu!
  4. Po spełnieniu powyższych warunków należy przesłać wiadomość prywatną do fanpage Eurowizja TVP zawierającą imię i nazwisko osób, którym należy przyznać wejściówkę. (UWAGA! Jeden uczestnik konkursu może zabrać ze sobą maksymalnie 2 osoby towarzyszące)

Dwie ważne informacje dodatkowe:

  • Z racji ograniczonej pojemności sali, w której odbędzie się koncert, TVP zastrzega sobie możliwość zakończenia konkursu w dowolnej chwili. Zatem: kto pierwszy, ten lepszy!
  • Osoby niepełnoletnie mogą przebywać na terenie TVP jedynie pod opieką osoby dorosłej!

Należy pamiętać, że Telewizja Polska nie pokrywa żadnych kosztów transportu z/do Warszawy i siedziby stacji. Finał rozpoczyna się o 20:30, ale oczywiście w budynku TVP należy stawić się co najmniej 2 godziny wcześniej, a szczegółowe informacje zostaną przekazane szczęśliwym zdobywcom wejściówek.

Źródło: TVP, inf. własne, fot.: M. Błażewicz


  • RSS